KONST / Litografier / Grafiskt blad 13384240
nr 1338 4240
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, "Skåne". Signerad, numrerad 9/30. Gicléetryck på duk. Motivet: 48x60cm, ej ramad, lös duk
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:42:30
100 kr
200 kr
250 kr